kalembaskimerkezi@gmail.com

KURUMSAL

Kalem Baskı Merkezine  Hoşgeldiniz!

Gebze'de matbaacılık ve basım sektöründe bilgisi, tecrübesi ve kalitesi ile kendisinden söz ettiren firmalar arasına girmiş ve ürettiği işlere kendini kanıtlamıştır.

Hizmet felsefemizi "Toplam Kalite" kavramı ve "Zamanında Hizmet" anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış doğrultusunda, makine parkurundan teknolojiye kadar üretim sürecinin tüm bileşenlerinde kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.

Kalem Baskı Merkezi  kendi öz kaynakları ve insan gücü ile düzenli büyümesine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Hizmetlerimizin her alanında, müşterilerimize en kaliteli ve çağdaş hizmeti verebilmek için; her işimizde sıfır hata prensibi ile son teknoloji makinelerimizi kullanarak, personelimizi eğiterek ve geliştirerek, etik davranışlardan ödün vermeden çalışmak.

 

Vizyonumuz

Üretim ve hizmet sektörleri için; Toplam Kaliteyi amaç edinmiş matbaa ve ofset baskı hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti ile beslenip büyüyen, çalışanların gurur duyduğu, kendini ve müşterilerini geliştiren, son teknoloji makineleri kullanarak, insan odaklı ve sistematik çalışmaları ile ulusal pazarda ilk ve daima tercih edilen kuruluş olmaktır.

 

Kalite Anlayışımız

Müşteri beklentilerini sürekli geliştirmek, verimlilik ve maliyet unsurlarını daima ön planda tutarak, istenilen niteliklerin üzerinde zamanında hazırlamak, kaliteyi sadece ürün olarak değil bir üretim ve hizmet anlayışı olarak müşterilemrimize sunmak.

 

Faaliyet Alanlarımız

Kalem Baskı Merkezi'nin avantajı; Bilgi birikimi, deneyimi, ulaşım rahatlığı ile nitelikli alt yapısının bulunmasıdır. Sektördeki gelişmeleri değişken tüketici ihtiyacı ve taleplerini yakından takip eden firmamız, ürün yelpazesini genişletmeyi ön planda tutmuştur.

 

Çalışma Prosedürümüz

Baskı Öncesi: Apple bilgisayar sistemlerini kullanan firmamız, güncel teknolojileri kullanarak, tasarım sürecinde titizlikle hazırlık yapar.

Baskı: Ofset, varak yaldız, kısmi lak ve gofre kombinasyonları ile kaliteli kataloglar, broşürler, kartvizitler, kurumsal kimlik ve matbu evrakları firmamızca üretilebilmektedir. Kurulduğu günden bugüne kalitesinden taviz vermeyen firmamız hizmet verdiğimiz sektörlerin talepleri doğrulutusunda üretim yapmaktadır.

Baskı Sonrası: Biten çalışmaların son kontrolleri yapılır, usta eller ve modern makinalarımızla sonuçlandırıp paket haline getirilir. Her birimimiz kaliteli işler sunmayı vazife bilip üretim yapmaya devam etmektedir.